

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 5s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Length | 72mm |
| Height | 90mm |
| Dimensions | 72 x 35 x 90mm |
| Standards Met | CSA, UL |
| Special Features | IP20 Terminal Protection |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
3UG4633-1AL30
MK9055N.38/500
V4IM35AL20 24-240V AC/DC
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00