

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Temperature Sensing Range | 0 - +999°C |
| Series | K8DT-TH |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Terminal Type | Push In |
| Number of Poles | 1 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Length | 90mm |
| Maximum Temperature Sensed | +999°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Height | 90mm |
184779 EMR6-W500-D-1
TT20-I74H2DRZ00000
LXPRC/S 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00