

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 3-30 V, 6-60 V, 30-300 V, 60-600 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | CM-ESS |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 103.7mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 85.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 30 V, 60 V, 300 V, 600V |
| Width | 22.5mm |
3UG4511-1AP20
1SVR740824R9300 CM-PFS.P
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
1SVR730700R0100 CM-MSS.12S
3UG4617-1CR20
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
G2CU400V10AL10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00