

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | 1NO |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | Yes |
| Series | Smile 12 RF |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 27V dc |
| Depth | 52mm |
| Width | 40mm |
| Height | 84mm |
| Pole and Throw Configuration | 1P |
1SFA619552R1071 - CE4K1-10R-11
121613 C22-PVT60P-K02
84-5220.0020
A165E-LS-24D-01
3SU1851-0NB10-4GB2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00