

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 16mm |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | XA |
| IP Rating | IP40, IP65 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 250V ac, 250V dc |
| Height | 40.1mm |
61-6441.4047
A22NE-L-PD02-N
A22EL-M-24A-02
121611 C22-PVT45P-K02
ES21-AT1130
A02ESI3B1021X0+PEA01+A01YL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00