

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22.5mm |
| Contact Configuration | SPDT |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | Yes |
| Series | 84 |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 240 V ac, 250V dc |
| Supply Current | 5A |
| Depth | 32mm |
| Auxiliary Contacts | 1NO/1NC |
| Width | 39.5mm |
| Push Button Diameter | 32mm |
| Pole and Throw Configuration | DPST |
| Height | 332mm |
| Housing Colour | Red |
| Push Button Material | Plastic |
78639646 M22-PVT+M22-A+M22-XAK1
2TLA030050R0000 Smile 11 EA Tina
84-5221.2B20
A22NE-MP-PD22-N-69K
3SU1801-0NB10-4HC2
1SFA619551R1051 CE4P-10R-02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00