

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 16mm |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | A01ES-D |
| IP Rating | IP40, IP65 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Supply Current | 6A |
| Depth | 54.6mm |
| Pole and Throw Configuration | DPST |
| Push Button Material | Polycarbonate |
84-5041.2B40
61-6461.4097
3SU1851-0ND00-2AC2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00