

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 101.6mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 22.81mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 5.6:1 |
| Sleeve Length | 152mm |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +90 °C |
| Series | FIT-621 |
F221MS/1 BK032
RW-175-1/16-0-RSU-STK
308-32407 HIS-3-24/8-PO-X-GNYE
450-20024 RMS 76-22-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00