

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Optical |
| Series | EAL580 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Hollow |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Resolution | MT16 bit, ST 13 bit |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | PROFINET |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Blind Hollow Shaft Flange |
| Connection Type | Flange connector M12 |
DFS60B-S4PK10000
BDK 16.24K500-L5-5
DBS36E-S3EK01024
36E14XXBASSC8
DFS60E-BAEK00250
DFS60E-S4EK01000
DBS36E-S3EM01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00