

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | SKS36 |
| Pulses Per Revolution | 128ppr |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | Binary |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 12 V |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Steps Per Revolution | 4096Steps |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 40mm |
| Interface | HIPERFACE |
| Overall Width | 40mm |
| Overall Depth | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Connection Type | Male Connector |
DBS50E-SKEJ00100
PST360G2-2AA-C0002-ERA360-05K
DBS60E-TDEL01024
RE115L8E502W6017
PEC16-4220F-N0024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00