

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | EAM580 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Resolution | MT 18 bit, ST 14 bit |
| IP Rating | IP67 |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Blind Hollow Shaft Flange |
| Connection Type | Cable output 2 m |
AFM60S-TDSC016384
AS5145B-HSSM
AFM60E-S1AC004096
DBS36E-S3AK02500
DBS36E-S3CK01024
DFS60E-BDEA01024
EIL580-SC10.5FN.01024.A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00