

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 1024 |
| Maximum Revolutions | 8000rpm |
| Output Signal Type | HTL Inverted |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Resolution | 2500 ppr |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Width | 58mm |
| Overall Depth | 85mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 200 kHz |
| Current Rating | 70 mA |
DGS80B-TSLA05000
DFS60A-BHPK65536
RE115L8E502W6017
DBS36E-S3CK00100
DFS60A-BHPA65536
AFS60A-TEAK065536
MTS360G2-1A-C0000-ERA360-05K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00