

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | EAM580 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Resolution | MT 18 bit, ST 14 bit |
| IP Rating | IP67 |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Connection Type | Cable output 2 m |
AD36/0013EF.0RSCB
RAMK060M11319JB663
ACS36-K1K0-K01
EIL580P-SY06.5FF.01024.B
DBS60E-TDFCD1024
PC-M-0300 0000X000X00
DBS60E-BEAJD1024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00