

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 100 - 1000 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| Width | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Depth | 31.1mm |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
IME12-06BPSZW2S
NBN4-12GM50-E2
XS118B3PBM12
872C-A15N30-A2
XS118BHPBM12
IME12-08NNOZW2K
XS630B1PAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00