

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 115 V ac, 230 V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 18V ac |
| Power Rating | 100VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Weight | 1.2kg |
| Diameter | 92mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Termination Type | Leads |
| Maximum Temperature | +40°C |
RKD 60/2x24
0120P1-2-025
RKD 120/2x9
1000P1-2-040
0050P1-2-006
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00