

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSD |
| Supply Voltage | 12 - 24 V ac/dc |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | LED |
| Range | CAL 3300 |
| Series | 3300 |
E5DC-RX2DSM-000
E5EC-QX4DBM-000
KS41-112-0000D-000
DTC410-02-ML
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00