

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 24 V ac |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Range | 0 - +1300 (K Type Thermocouple) °C, 0 - +1700 (R Type Thermocouple) °C, 0 - +1700 (S Type Thermocouple) °C, 0 - +400 (T Type Thermocouple) °C, 0 - +600 (J Type Thermocouple) °C |
| Input Type | Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 73mm |
| Termination Type | Screw |
1250-D-R00-00000-1-G
STB55-5000-000
E5CC-RX3D5M-000
DR4020-R-95/240V
701150/8-01-0253-2001-23/005
EFIT/16A/240V/4MA20/PA/ENG/CL/MS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00