

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | TC, RTD |
| Series | ECO |
701091/0-01-25-02/000
E5CC-QX2DBM-000
701160/8-0153-001-23
E5EC-RR4A5M-010
E5AN-HAA2HBM-500 AC100-240
TC4810-02-24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00