

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V ac, 12 - 30 V dc |
| Size | 49 x 25mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Range | N 2300 |
| Series | N2300 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Display Colour | Red |
| Panel Depth | 110mm |
E5CN-HV2MD-500 24VAC/DC
P108/CC/VL/LRR
E5GC-RX2ACM-000
E5CN-HTR2MD-500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00