

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 - 24 V ac |
| Size | 76.2 x 34.2mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Range | -50 - +90 °C |
| Input Type | NTC |
| Series | IR33 |
| Panel Depth | 94mm |
TC4810-02-24VAC/DC
E5AN-HAA2HBM-500 AC100-240
D280-112-0000D-000
E5ED-QX4A6M-000
701511/8-0000-23/000
MV080MRRR021U0
IC+ 902 230V 15A + NTC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00