

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Digital, Relay |
| Supply Voltage | 230 V |
| Size | 74 x 32mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| IP Rating | IP65 |
| Series | ICPlus |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Panel Depth | 59mm |
| Termination Type | Screw |
E5C2-R20K AC100-240 0-200
701550/181-000-25/000
650-R-R00-00000-1-G
DR4020-R-95/240V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00