

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - 50 °C, 0 - 800 °C |
| Display Type | 7 Digit |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | J Type Thermocouple |
KS92-112-0000D-000
702114/8-0000-25/000
EPACK-1PH/63A/24V/V2CL/TCP/HSP
1000-R0-2R-0-1
LR04860-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00