

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSD |
| Supply Voltage | 12 - 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Communication Module Available | Yes |
| IP Rating | IP66 |
| Series | 9300 |
| Range | CAL 9300 |
32H8I/AL/VH/RXXX/R
E5CC-TQX3A5M-000
KS45-112-00000-000
E5AC-RX4A5M-000
E5C2-R40K AC100-240 0-200
LR09604-110
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00