

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Linear, Relay |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Series | 9500 |
| Range | CAL 9500P |
| Panel Depth | 106.7mm |
| Display Colour | Red/Green/Orange |
P8100-2100-0200
E5EC-QR4A5M-000
P8100-2200-0000
701510/8-0000-25/000
E5GC-RX1DCM-000
EPC3008/P1/VH/XX/XX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00