

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Changeover Relay, Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 22.5 x 110mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | OLED |
| IP Rating | IP20 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Input Type | DC Current, DC Voltage, RTD, Thermocouple |
| Termination Type | Screw |
| Display Colour | Black |
| Panel Depth | 123mm |
701080/0-01-23-30/000
P8100-2100-0000
ID NEXT 974-PTC/NTC-230V-1NTC
701510/8-0000-25/000
RE92 1101000M0
RE60-021218
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00