

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Linear, Relay, SSD |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Range | CAL 9500P |
| Series | 9500 |
| Display Colour | Red/Green/Orange |
| Panel Depth | 106.7mm |
EMPLUS 600 NTC-PTC 230Vac
ECO11-21110-000
702031/8-1000-23
TC4810-05-110/230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00