

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 49 x 25mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Range | N 2300 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | N2300 |
| Display Colour | Red |
| Panel Depth | 110mm |
702111/8-0000-23/000
E5GC-RX2A6M-000
600-R-D-0-0-1
P8010-1100-0200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00