

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay |
| Supply Voltage | 100 - 230 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | 1 x 24 Segment Advanced Programmer |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Range | EPC3000 |
| Additional Functionality | RS485 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Series | EPC3008 |
| Panel Depth | 90mm |
| Termination Type | Screw |
E5CB-Q1TCD AC/DC24
701150/8-01-0253-2001-23/005
KS40-108-9090D-D51
ESM-3710-N.5.11.0.1/00.00/2.0.0.0
EMPLUS 600 NTC-PTC 230Vac
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00