

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 76.2 x 101mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Series | IR33 |
| Panel Depth | 80mm |
| Termination Type | Screw |
702032/8-2100-25
701052/8-01-31-00/000
STB55-5000-000
RE55 0411008
DR4020 TCJ-K-R-S-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00