

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc, 115 - 230 V ac, 12 - 24 V ac/dc |
| Size | 76.2 x 34.2mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Temperature Range | -100 - +800 (Type J/K Thermocouple) °C, -199 - +800 (PT100) °C, -199 - +800 (PT1000) °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | Single Line |
| IP Rating | IP65 |
| Range | Carel IR33 |
| Series | IR33 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Panel Depth | 94mm |
3216/CC/VL/RRXX/R
ID NEXT 971-PTC/NTC-12V-1NTC
EPC3016CCVH/D1/L2/CE
703044/181-200-23/000
EPC3016/P10/VH/XX/XX
E5CD-QX2D6M-001
LR04830-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00