

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | TC, RTD |
E5CC-QQ3A5M-001
E5GC-RX2ACM-000
P104/CC/VH/LRR
GTF-25-480-0-0-0-0 1-B-M
TC4830-02-110/230VAC
KS42-100-0000D-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00