

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 6 m |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP x2 |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| Length | 89.8mm |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | UA30CAD |
| Switching Frequency | 1 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 300 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1Hz |
IQ04-1B5PSKRDS
XS4P30KP340D
BCS M05T4C-XXS10C-EP02-GZ01-002
XS108BLPAM12
IME30-15BPSZW7K
NBN10-F10-E0
BI5U-Q08-AP6X2-V1131
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00