

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 12 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | Relay |
| Output Function | NO+NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 120 V ac |
| Length | 101mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 132V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | VC12RT |
XS106B3PAM8
IMB08-02BPSVR8K
E2A-S08KS02-WP-C1 5M
XS1M18KP340
IME12-04BPSZC0KS41
NEB4-8GM50-E2-V3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00