

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.98 W |
| AC Motor Type | Synchronous |
| Supply Voltage | 230 - 240 V ac |
| Phase | 2 |
| Output Speed | 250 rpm @ 240 V |
| Number of Poles | 24 |
| Shaft Diameter | 2mm |
| Shaft Length | 7.4mm |
| Maximum Output Torque | 37.5 mNm |
| Length | 25.6mm |
| Rotation | Reversible |
| Series | 820000 |
| Dimensions | 51.3 (Dia.) x 25.6 mm |
TH71A4 0,25 230/400-50 B5 MV CN
1FL6024-2AF21-1LB1
TP-SL90L4 1,5 230/400-50 B5 MV
5IK40GN-SW2
BC2000/T 25 B3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00