

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SP-NO/NC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 15ms |
| Series | HSV |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 69 x 35 x 92.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 35mm |
| Height | 92.6mm |
| Length | 69mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
1SVR730722R1400 CM-MSS.21S
IK9271.11 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
72.01.8.125.0000
3RN2010-2BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00