

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Frequency Sensing Range | 45 - 65Hz |
| Series | K8DT-PH |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Push In |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 90mm |
| Height | 90mm |
E1PF400VSY01
AT-FM-10K
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
G2IM10AL20 24-240VAC/DC
184770 EMR6-AWN280-D-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00