

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Switch |
| Mounting Type | Top Mount |
| Switch Output | SPST |
| Body Material | Aluminium Bronze |
| Maximum Operating Temperature | +210°C |
| Maximum Current | 2 A dc, 5 A ac |
| Maximum Pressure | 18bar |
| Gasket Material | Non Asbestos Sheet |
FTE20-AA13AA21
FTW31-D1A3CA0A
FTM20-4A45A
OLS200D3LSH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00