

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 - 100s |
| Frequency Sensing Range | 0.15 - 20Hz |
| Series | MK9055N |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 90mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Frequency Sensed | 20Hz |
| Length | 97mm |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 97 x 22.5 x 90mm |
| Minimum Frequency Sensed | 0.15Hz |
| Operating Temperature Range | +60°C |
LTMR 100-230V AC/DC
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
SRB-E-301MC-CC
1SVR730841R0400 CM-SRS.21S
LXPRT-4W 230V (400V)
K8AK-VW3 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00