

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <40ms |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Series | MK 9163N |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 102mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 102 x 22.5 x 90mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
3RR2242-2FW30
LPRA/2 400V
3UG4633-2AL30
1SVR740840R0400 CM-SRS.21P
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00