

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Frequency |
| Voltage Sensing Range | 15 - 280 V ac, 30 - 550V ac |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 - 100 s, 0 - 50s |
| Frequency Sensing Range | 5 - 600Hz |
| Series | MK9837N |
| Minimum Voltage Sensed | 15 V ac, 30V ac |
| Dimensions | 97 x 22.5 x 90mm |
| Minimum Frequency Sensed | 5Hz |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 97mm |
| Maximum Frequency Sensed | 500Hz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Frequency Sensitivity | Overfrequency, Underfrequency |
| Maximum Voltage Sensed | 280 V ac, 550V ac |
| Terminal Type | Screw |
1SVR730885R3300 CM-MPS.21S
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
1SVR730700R2200 CM-MSS.23S
3UG4617-1CR20
K8AK-VW3 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00