

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Residual Current |
| Electrical Phase | 2 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10mA |
| Maximum Current Sensed | 3000mA |
| Time Delay | 0 - 10s |
| Series | RN5883 |
| Dimensions | 71 x 52.5 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 10 - 3000mA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 90mm |
| Width | 52.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 71mm |
| Terminal Type | Screw |
1SVR730712R1200 CM-MSS.41S
1SVR730840R0300 CM-SRS.12S
V2PM400Y/230VS10
70.92.8.230.0002
LPRT/2 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00