

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Voltage Sensing Range | 0 - 400V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 109.5mm |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Height | 78mm |
LXPRC/S-4W 230V (400V)
3UG4621-1AW30
E3YF400V02 0.85
3UG4631-1AW30
BA9043/001 3AC50-400Hz 400V
3RN2013-1BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00