

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 550mW |
| Coil Resistance | 254Ω |
| Contact Configuration | SPDT |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 30A |
| Maximum Switching Current DC | 30 A |
| Maximum Switching Voltage DC | 16V dc |
| Mounting Type | Plug In |
| Terminal Type | PCB Pin |
| Standards Met | RoHS Compliant |
| Series | DG20 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 10.3mm |
| Length | 13.2mm |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Life | 107Ãevrimler |
| Contact Material | AgSnOInO |
| Depth | 12.3mm |
| Isolation Coil To Contact | 500V rms |
V23134A0056X433 1-1414168-0
1-1414286-0
V23086C2001A403 1413009-9
V23134A0056X432 1-1414167-0
DG82-7011-36-1012-DR-P001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00