

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 1NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 84 |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red, Yellow |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 250V ac/dc |
| Supply Current | 5A |
| Bezel Material | Plastic |
| Push Button Material | Plastic |
| Pole and Throw Configuration | 2P |
3SU1100-1HB20-3CH0
A22NE-M-PD12-C
1SFA619550R1041 CE4T-10R-01
84-5021.2B20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00