

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Latching |
| Illuminated | No |
| Series | RMQ Titan M22 |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Depth | 67mm |
| Width | 45mm |
| Push Button Diameter | 45mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Switch Operation | Latching |
| Height | 45mm |
XALK178GTHFR
A02ESH3B112IX0+PEA01+QH22L28RGC
78635829 M22-PV+M22-A+M22-XAK
84-5021.2B20
1SFA619552R1071 - CE4K1-10R-11
YW1L-V4E01Q4R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00