

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 300 - 500V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 3A |
| Maximum Current Sensed | 4A |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Imbalance, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 500V ac |
| Minimum Voltage Sensed | 300V ac |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Minimum Frequency Sensed | 50Hz |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Frequency Sensed | 60Hz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 78mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Length | 109.5mm |
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
K8AK-AW1 100-240VAC
1SVR730760R0500 CM-SFS.22S
3RN2013-2BA30
3UG4633-1AL30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00