

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 250 V ac, 0 - 300V dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Height | 78mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Voltage Sensed | 250 V ac, 300V dc |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac/dc |
| Length | 109.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
1SVR550882R9500
1SVR730840R0300 CM-SRS.12S
809S-C1-10A-48
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00