

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensing Range | 0 - +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature Sensed | +200°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Length | 109.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 78mm |
| Width | 22.5mm |
3RS2600-1BW30
1SVR740700R0200 CM-MSS.22P
IK9178 3AC50/60Hz 400V
3RN2010-1BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00