

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 400V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | PMV30 |
| Dimensions | 35.8 x 63.1 x 104.7mm |
| Width | 63.1mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 35.8mm |
| Terminal Type | Screw |
| Height | 104.7mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Standards Met | EAC |
| Operating Temperature Range | +60°C |
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
DWB01CM4810A
G2UM300VL20
LH5946.48/61 20-400mV UH=DC24V 0,2-6s
1SVR730840R0600 CM-SRS.M1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00