

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay, 2 Logic |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Range | EPC3000 |
| Series | EPC3008 |
| Additional Functionality | RS485 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Panel Depth | 90mm |
| Termination Type | Screw |
P6100-2-1-1-0-0-2-2
E5CN-HC2M-500 100-240 VAC
IJWPSA4B02S0523
EPC3004/CC/VH/D1/R2
ID NEXT 971-PTC/NTC-12V-1NTC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00